...stránky pěstitele a milovníka těchto rostlin!

VÍTEJTE NA MÉM WEBU!

 

     Dnes jsem se rozhodl, že svůj web budu věnovat čistě a jen svým zálibám, to jest pěstovánií citrusových rostlin a banánovníků, a na okraj podle příležitosti budu budovat sbírku ostatních tropických a subtropických rostlin, kam už nyní řadím řízkovanec fíkovníku, který mi byl dovezen z Chorvatska v srpnu 2012 - v současné době tento řízek je již zakořeněn a je v kontejneru, foto dodám jen jak mi to vyjde. Uvedenou rostlinu pěstuji v bytových podmínkách, ale rád se nechám poučit, jak ji dále pěstovat.

 

 

 

 

 

Novinky

...omlouvám se, že...

06.08.2013 13:40
jsem tady dlouho nebyl a nic nenapsal o svých...
>>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>
Počasí radar

CITRUS FÓRUM

Datum
Vložil
Titulek

«Бур Мастер-Урал» - Обустройство скважин под воду

Откройте для себя неиссякаемый источник чистейшей воды с бурением скважин под воду от компании «Бур Мастер-Урал»! Мы заботимся о вашем комфорте и предлагаем выгодные условия сотрудничества.

Наши опытные специалисты проведут профессиональное бурение скважин на воду, учитывая особенности вашего участка и требования к качеству воды. Мы используем современное оборудование и технологии, чтобы обеспечить надежность и долговечность наших работ.

Обращаясь к нам, вы получаете: доступные цены и гибкую систему скидок, индивидуальный подход к каждому клиенту, гарантию качества выполненных работ, быстрое выполнение заказа.

Не упустите возможность улучшить качество жизни своей семьи с бурением скважин на воду от компании «Бур Мастер-Урал»!

Datum
Vložil
Titulek

picky in M.V.Dobuzhinsky.

mostly in monasteries.

Datum
Vložil
Titulek

Be happy today, buddy :)

Hey, boo

Datum
Vložil
Titulek

Hi, write about your the price

Zdravo, htio sam znati vašu cijenu.

Datum
Vložil
Titulek

Hi, i write about your the prices

Aloha, makemake wau eʻike i kāu kumukūʻai.

Datum
Vložil
Titulek

aQKfPPRlfJ PIjtDHcbxC lRXZJrnjaF ywffjbuNhc hziRlRzZLM

Theme site super 000*** zdenek-trutnov.webnode.cz

Datum
Vložil
Titulek

Aloha, i wrote about the prices

Hi, kam dashur të di çmimin tuaj

Datum
Vložil
Titulek

Hallo i writing about your the price

Sawubona, bengifuna ukwazi intengo yakho.

Datum
Vložil
Titulek

Greetings and salutations!

Top of the mornin to ya!

Datum
Vložil
Titulek

Test, just a test

Hello. And Bye.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.